ATELIERELE NOASTRE:

Toate atelierele noastre

ATELIERELE DE LUNI:

Denumire AtelierProfesorZiuaOrele / Interval orarVârsta
ActorieAndreea PetraLuni17:004-6 ani
ActorieAndreea PetraLuni18:007-10 ani
ActorieAndreea PetraLuni19:0011-16 ani
Baby balet sau inițiere baletConsuella CrăciunLuni17:003-5 ani
BaletConsuella CrăciunLuni18:006-8 ani
CeramicăCristina AnculeteLuni18:00peste 6 ani, o dată la 2 săptămâni
Cor JR (grădiniță)Elena IorgulescuLuni17:304-6 ani
Cor SR (peste 7 ani)Mădălina MaximLuni18:30peste 7 ani
ZumbaConsuella CrăciunLuni19:005-16 ani
ȘahBogdan UlianLuni17:00peste 6 ani
ȘahBogdan UlianLuni18:00peste 6 ani avansați
ȘahBogdan UlianLuni19:00peste 6 ani avansați
Creativitate, Povești și emoțiiIoana MarinescuLuni17:307-10 ani
Creativitate, Povești și emoțiiIoana MarinescuLuni18:3010-14 ani

ATELIERELE DE MARȚI:

Denumire AtelierProfesorZiuaOrele / Interval orarVârsta
Atelierul de BaletJaqueline BratuMarti17:004-12 ani
Atelierul de BaletJaqueline BratuMarti18:00avansați
Banda desenată aplicată la școalăMihai GrăjdeanuMarti18:007-8 ani
Banda desenată aplicată la școală (online)Mihai GrăjdeanuMarti19:00peste 9 ani
Atelierul de Dansuri PopulareMihai PricopeMarti17:004-7 ani
Atelierul de Dansuri PopulareMihai PricopeMarti18:008-12 ani
Desen și PicturăAdina Moldova TitreaMarti17:005-7 ani
Desen și PicturăAdina Moldova TitreaMarti18:00peste 7 ani
Fotografie Cristina AnculeteMarti18:00peste 6 ani, o dată la 2 săptămâni
StepVera StoianMarti18:005-12 ani
Actorie-EuritmieVera StoianMarti17:004-7 ani

ATELIERELE DE MIERCURI:

Denumire Atelier Profesor Ziua Orele / Interval orar Vârsta
Actorie Andreea Petra Miercuri 17:00 4-6 ani
Actorie Andreea Petra Miercuri 18:00 7-10 ani
Actorie Andreea Petra Miercuri 19:00 11-16 ani
Anti Bullying Vera Stoian Miercuri 18:00 7-12 ani
Atelierul de dezvoltare personală prin teatru Calina Epuran Miercuri 17:30 peste 7 ani
Atelierul de dezvoltare personală prin teatru Calina Epuran Miercuri 18:30 peste 10 ani
Balet Maria Șerbănoiu Miercuri 17:00 peste 6 ani
Balet Theodora Munteanu Miercuri 17:30 5-12 ani
Balet Theodora Munteanu Miercuri 18:30 5-12 ani avansați
Dans Modern Maria Șerbănoiu Miercuri 18:00 7-10 ani
Dans Modern Maria Șerbănoiu Miercuri 19:00 peste 10 ani
Improvizație
Vera Stoian
Miercuri
17:00
7-12 ani
Mini Meșteri astronomi Adina Soare Miercuri 17:00 peste 5 ani
Stimularea gândirii logice Dana Andronie Miercuri 17:00 5-7 ani
Stimularea gândirii logice Dana Andronie Miercuri 18:00 8-12 ani
Desenăm ca marii artiști (ONLINE) Livia Rus Miercuri 18.30 6-14 ani

ATELIERELE DE JOI:

Denumire Atelier Profesor Ziua Orele / Interval orar Vârsta
Atelierul de Actorie Ioana Rufu Joi 17:30 5-6 ani
Atelierul de Actorie Ioana Rufu Joi 18:30 7-8 ani
Atelierul de Actorie Ioana Rufu Joi 19:30 9-12 ani
Atelierul de Actorie și Regie  Cristina Pătrașcu  Joi 18:00  peste 6 ani
Atelierul de Balet Theodora Badea Joi 17:00 5-10 ani
Jocuri și dezvoltare personală Iris Pencu Joi 17:30 peste 6 ani
Pictură creativă și design Patricia Procopie Joi 17:00 5-8 ani
Pictură creativă și design Patricia Procopie Joi 18:00 9-15 ani
Street dance Ionuț Picincu (Hammer) Joi 17:00 5-7 ani
Street dance Ionuț Picincu (Hammer) Joi 18:00 peste 7 ani
Street dance Ionuț Picincu (Hammer) Joi 19:00 avansați
Dezvoltarea inteligenței emoționale prin creație Andreea Teodorescu Joi 18:30 5-8 ani
Dezvoltarea inteligenței emoționale prin creație
Andreea TeodorescuJoi 19:30 9-15 ani

ATELIERELE DE VINERI:

Denumire Atelier Profesor Ziua Orele / Interval orar Vârsta
Atelierul de Actorie Ioana Rufu Vineri 17:30 5-6 ani
Atelierul de Actorie Ioana Rufu Vineri 18:30 7-9 ani
Atelierul de Actorie Ioana Rufu Vineri 19:30 10-15 ani
Actorie     Andreea Petra Vineri 17:30 4-6 ani
Actorie     Andreea Petra Vineri 18:30 peste 7 ani
Atelierul de Pian Angelica Baciu Vineri 17:00
18.30
4-6 ani
peste 7 ani

ATELIERELE DE SÂMBĂTĂ:

Denumire Atelier Profesor Ziua Orele / Interval orar Vârsta
Atelierul de Actorie Ioana Rufu Sâmbătă 9:30  4-5 ani
Atelierul de Actorie Ioana Rufu Sâmbătă 10:30  5-6 ani
Atelierul de Actorie Ioana Rufu Sâmbătă 11:30  6-7 ani
Atelierul de Actorie Ioana Rufu Sâmbătă 12:30  7-8 ani
Atelierul de Actorie Ioana Rufu Sâmbătă 13:30 8-9 ani 
Atelierul de Actorie Ioana Rufu Sâmbătă 14:30 10-12 ani
Atelierul de Actorie
Ioana Rufu
Sâmbătă 15:30 12-16 ani
Atelier de prințese si prinți Andruni și Angelica Baciu Sâmbătă 11:00 6-8 ani
Oratorie (online) Mădălin Guruianu Sâmbătă 10:00 8-10 ani
Club de lectura, dezbatere și creație „Vilekulla” Ciprian Nedelcu Sâmbătă 11:30 peste 7 ani
Debate (online) Mădălin Guruianu Sâmbătă 11:00 11-15 ani
Debate Mădălin Guruianu Sâmbătă 12:00 liceu
Debate Mădălin Guruianu Sâmbătă 13:00 10-12 ani
Debate Mădălin Guruianu Sâmbătă 14:00 12-14 ani
Engleză prin muzică și jocuri Angelica Baciu Sâmbătă 10:00 peste 5 ani
Gândire logică și analitică Corina Zamsa – MindHub Sâmbătă 10:30 6-8 ani
Gândire logică și analitică Corina Zamsa – MindHub Sâmbătă 11:30 peste 9 ani
Atelierul de Pian Angelica Baciu Sâmbătă 12:00 4-6 ani
Atelierul de Pian Angelica Baciu Sâmbătă 13:00 peste 7 ani
 Atelierul de cunoaștere  Adina Iacob Sâmbătă  14:00  peste 7 ani, o dată la două săptămâni

Mai mult decât simple ateliere...

Înscrie copilul tău la atelierele noastre și lasă-i imaginația să strălucească!